Február 2021


Akciová uvádzacia cena 

Objavte magickú silu úžasného Multitasking krému od Shotu, ktorý spája hneď niekoľko produktov do jedného:

Balzam na vlasy/ Hydratačnú masku proti krepovitosti/ Krém na ruky / Hydratačný balzam na telo a tvár/ Balzam na pery/ Masážny krém/ Hydratačnú masku na tvár/ Odličovacie mliečko.

Dokonalý spoločník do každej kúpeľne/ kabelky či cestovnej tašky!  

SHOT Multifunkčný krém na vlasy, telo a tvár 100 ml

SHOT Multitasking CREAM Multifunkčný krém na vlasy, telo a tvár . Použitie: Vlasy / Anti - frizz - naneste malé množstvo do umytých a uterákom vysušených vlasov. Vlasy / Hydratačná maska proti krepovitosti - naneste väčšie množstvo krému do vlasov, nechajte pôsobiť 10 min. a opláchnite. Krém na ruky / Hydratačný balzam na telo a tvár / Balzam na pery / Masážny krém / Hydratačná maska na tvár  100 ml SKLADOM

Cena od 8,00 € 12,90 €

  ŠPECIÁLNA SEZÓNNA PONUKA

  Počuli ste už o sezónnom vypadávaní vlasov? Ak aj Vás trápi tento fenomén, ktorý sa objavuje najmä na zimu a chcete proti nemu bojovať určite si nenechajte újsť našu špeciálnu zimnú ponuku! 


  Produkty línie ACTION od značky FARMAGAN rešpektujú keratínovú štruktúru poškodených, slabých a suchých vlasov a povrchovo aktívne látky SLS a SLES sú nahradené inými, najmä prírodnými, povrchovo aktívnymi zložkam

  Aké sú teda príčiny tohto javu?

  Jedným z dôvodov je, že naše telo udržiava viac vlasov v lete, aby chránilo pokožku hlavy pred silným slnkom; Ďalším dôvodom je skutočnosť, že máme tendenciu ľahšie ochorieť skôr v chladných mesiacoch ako v letnom období, a keďže bunky vo vlasoch sú druhou najrýchlejšie produkovanou bunkou v tele, sú vlasy často prvou vecou, ktorá zaznamená akýkúkoľvek zmenu v organizme. A keďže vlasy, ako také, nepotrebujeme k prežitiu, reakciou organizmu je často voľba medzi rastom vlasov alebo udržaním vitálneho prietoku krvi v životne dôležitých orgánoch.

  Získavajte info o novinkách a akciách zo sveta krásy ako prví

  Newsletter