Diapason Cosmetics Milano

DCM  je stredobodom talianskej módy, štýlu a inovácií. Miláno je našou najväčšou inšpiráciou, kde každodenné trendy a móda idú ruka v ruke s mimoriadným štýlom. Kombinujeme exkluzívne štýly v umeleckej forme prvkov, ktoré sú pre nás najdôležitejšie: vaše vlasy a ich farba!

Náš pôvod má korene v Miláne, hlavnom meste talianskej módy, dizajnu a rovnako aj umenia farbenia a ošetrenia vlasov. S ohľadom a zodpovednosťou za toto unikátne postavenie sa zameriavame na budúcnosť pod záštitou mladého a dynamického tímu vlasových profesionálov!

Inšpirácia

Diapason Cosmetics Milano je značka inšpirovaná talianskym dizajnom. No na druhej strane, vďaka vášni pre farbu, je to značka zameraná krásu a spokojnosť človeka. Pokračujeme v inováciách prostredníctvom podrobným štúdiám tvarov, materiálov a farieb. Pre nás je dizajn kľúčovou hodnotou!

Uprednostňujeme zlatý stred spoločnosti. Jednoducho sa snažíme ostať v kontakte s ulicou, novými salónmi a objavovaním nového životného štýlu. Z Milána do celého sveta. Vďaka nám je taliansky životný štýl na dosah profesionálom a ich zákazníkom vo viac ako 40 krajinách po celom svete!

                   Inovácia

Inovácie sú jednou z našich najväčších motivácií. Nové technológie, najnovšie techniky na extrakciu aktívnych zložiek, výber receptúr s obsahom jedinečných molekúl a neustály vývoj nám pomáhajú vytvárať produkty, ktoré kombinujú technologickú hodnotu, kozmetické účinky a vysoko kvalitné organické stavebné prvky do produktu, ktorý zaručuje spokojnosť všetkých našich zákazníkov.

DCM pracuje s profesionálmi a pre profesionálov. Poskytujeme podporu profesionálom v kaderníckych salónoch, analyzujeme a zverejňujeme skúsenosti produktami a sme radi, že  sa môžeme aktívne zúčastňovať dialógov s cieľom objaviť potreby a nájsť vhodné riešenia.