Slnečné San Marino a jeho výnimočné prírodné bohatstvo inšpirovali odborníkov k vytvoreniu značky, ktorá na prvé miesto kladie výskum zameraný na riešenia problémov týkajúcich sa zdravia vlasov, štýlu a unikátnych účesov pomocou inovatívnych technológií a prísnych kontrol kvality.


Farmagan je láska prírody premenená do luxusu starostlivosti o vlasy na úrovni profesionality, ktorá bola predtým vyhradená iba pre medicínu

5  kľúčových receptov pre nádherné vlasy

VOLUME - UP  objem

HYDRA hydratácia 

REPAIR regenerácia

KEEP COLOR zachovanie farby

X-CURLY starostlivosť o kučeravé vlasy


Výrobky neobsahujú SLES a SLS a parabény. Sú klinicky a dermatologicky testované a boli testované na obsah niklu, kobaltu, chrómu, paládia a ortuti, hlavných kovov zodpovedných za alergické reakcie na pokožke hlavy.

Kombinácia elegancie, dokonalosti a prvotriedneho štýlu - sen modernej ženy. Kým v minulosti bol profesionálny styling vyhradený len pre zvláštne príležitosti, dnes sa stáva dôležitou súčasťou každodenných rituálov.


Nová línia BIOACTIVE STYLING umožňuje ženám upravovať svoj štýl, vytvárať imidž, zvyšovať sebavedomie a príťažlivosť vďaka kúzlu prírodnej krásy. 

Línia Bioactive HAIR TREATMENT bola vyvinutá s cieľom zabezpečiť tie najlepšie výsledky, ako z estetického, tak aj funkčného hľadiska (ochrana a starostlivosť vlasov) a je podrobená prísnym chemickým, fyzikálnym aj mikrobiologickým testom. Produkty úspešne bojujú proti vypadávaniu vlasov, lupinám a podráždenej pokožke.

Produkty neobsahujú SLES a SLS, vďaka čomu rešpektujú keratínovú štruktúru poškodených, slabých a suchých vlasov.

Máte otázky? 

Získavajte info o novinkách a akciách zo sveta krásy ako prví

Newsletter