Inicio - Farmagan Ibérica

UNIKÁTNY ŠTÝL

Podčiarknite Vašu jedinečnosť

HYDRA

Dokonalá hydratácia vlasov a pokožky

VOLUME-UP

Inovácia objemu

Vaša dôvera, naša starostlivosť

Už od založenia spoločnosti v roku 1935 a jej uvedenia na trh sa Farmagan zameral na zdravie a krásu vlasov a vlasovej pokožky.
Práve vďaka tomu od začiatku vyvíjal unikátne riešenia pre profesionálnu starostlivosť. Všetky výrobky vyvinuté v moderných výskumných laboratóriách sú dermatologicky a mikrobiologicky testované a vizitkou značky sú výsledky, ktoré potvrdzujú ich účinnosť a znášanlivosť. 

Prírodná krása

Použitie najmodernejších zariadení a technológií zaručuje kvalitu a bezpečnosť podľa najaktuálnejších medzinárodných predpisov. Vďaka dlhoročným testom a zdokonaľovaniu je každý produkt FARMAGANU vyrobený z čerstvých prírodných účinných látok, ktoré sa starajú o váš jedinečný typ vlasov. 

Éterické oleje a rastlinné extrakty sa v jedinečných receptoch používajú v maximálnej možnej miere, sú kombinované s látkami prirodzenými pre ľudské telo, ako je kyselina hyaluronová, panthenol a vitamíny. Komplexná diagnostika a laboratórne testy znamenajú, že starostlivosť dosahuje úroveň profesionality, ktorá bola predtým vyhradená iba pre medicínu. 

Prístup

  • 100% dovezené z Talianska
  • Okamžité riešenia starostlivosti o vlasy
  • Unikátne zloženia vyrobené z najkvalitnejších prírodných účinných látok

Spoločnosť vždy kládla dôraz na ľudí, ktorí ju spoluvytvárali a ktorí mali zásluhu na zachovaní hodnôt a vytváraní silného spojenia so svojimi hlavnými partnermi. V priebehu rokov získal Farmagan možnosť vstúpiť na medzinárodný trh a prekonávať tak neustále výzvy. Kozmetika Farmagan je dostupná na miestach, kde je najdôležitejšie vzdelávanie, kvalita a pocit bezpečia zákazníkov.


Bioactive HAIR CARE je unikátna línia starostlivosti o každý typ vlasov. Produkty boli vytvorené aby špecificky posilnili, vyživili vlasy a zvýraznili ich krásu vďaka precízne selektovaným ingredienciám, ktoré sú prirodzené pre ľudský organizmus a z dlhodobého hľadiska sa ukázali ako najúčinnejšie v riešení problémov a potrieb vlasov a vlasovej pokožky.

Línia BIOACTIVE HAIR CARE obsahuje rad produktov pre hĺbkovú vlasovú regeneráciu (REPAIR), hydratáciu (HYDRA), zachovanie a zvýraznenie farebného odtieňa (KEEP COLOR), dodanie objemu jemným vlasom (VOLUME - UP) a špeciálnu starostlivosť o kučeravé vlasy (X-CURLY).

Pretože krásne vlasy sú zrkadlom starostlivosti o ich zdravie.  

Táto línia produktov stylingu značky Farmagan umožňuje ženám definovať svoj vlastný štýl, vďaka čomu sa stávajú sebavedomejšie a atraktívnejšie.

Vlastnosti produktov:

Prispôsobivosť: schopnosť vytvoriť dokonalú formu
Trvácnosť: styling, ktorý trvá od 2 do 4 dní
Všestrannosť: možnosť zmeniť účes bez potreby umytia vlasov
Flexibilita: schopnosť meniť štýl a tvar

Pretože dokonalý štýl je skutočným vyjadrením elegancie.  

Línia Bioactive Hair Treatment je určená všetkým, ktorí túžia po navrátení zdravia vlasom a pokožke. Každý produkt je vytvorený, aby špecificky účinkoval, zaistil optimálny výkon a tie najlepšie výsledky. Produkty najnovšej generácie sú testované na škodlivé chemikálie, ktoré sú zodpovedné za senzibilizáciu pokožky hlavy a neobsahujú SLS ani SLES. Tieto povrchovo aktívne látky boli nahradené inými zložkami s lepším toxikologickým profilom, pričom si zachovali penivosť a čistiacu účinnosť.

Línia BIOACTIVE HAIR TREATMENT obsahuje produkty pre dezinfekciu pokožky (CLEANUP), proti vypadávaniu vlasov (ACTION), proti lupinám (D-CONTROL) a na upokojenie pokožky (SENSITIVE).

"Pretože pochopenie je už len krôčik k riešeniu."

Získavajte info o novinkách a akciách zo sveta krásy ako prví

Newsletter