O NÁS


Koruna, ktorú neskladáte

Vlasy sú pravdepodobne jednou z prvých vecí, ktoré si na človeku všimnete. Nezáleží na tom či sú žiarivé a svieže, majú krásny strih alebo zaujímavý odtieň. Žijeme v spoločnosti "zovňajšku". Krásne a upravené vlasy zanechávajú vždy dobrý dojem a túžba po dokonalom účese nebola nikdy v spoločnosti silnejšia. Kvalitná starostlivosť o vaše vlasy má dôležitú úlohu aj zo zdravotného hľadiska, pretože pomáha predchádzať poškodeniu, vypadávaniu, masteniu vlasov či lupinám a ďalším problémom. Pravidelné používanie produktov propagovaných celebritami nestačí. Ak chcete mať zdravé, silné a lesklé vlasy, musíte vedieť, ako sa o ne starať počas celého roka.

GABRY & D je luxusný taliansky vlasový salón ako aj exkluzívny predajca kvalitnej talianskej vlasovej kozmetiky na farmaceutickom základe.

V našom e-shope nájdete produkty, ktoré sa špecificky zameriavajú na každý typ vlasov, riešia najčastejšie vlasové problémy a zameriavajú sa na ich zdravie a krásu inovatívnymi a technologicky najpokročilejšími spôsobmi.

Navyše si u nás prídu na svoje aj páni, ktorým je venovaná profesionálna línia "pre barberov". Vidíme, že čoraz viac z Vás sa zaujíma o zdravie Vašich vlasov, a preto sa s Vami chceme podeliť o naše dlhodobé skúsenosti a rady. Zároveň by sme Vám chceli dať možnosť, aby ste našli správne produkty pre nádherné a vyživené vlasy.


Kde nás nájdete?Náš salón ako aj predajňa produktov sídli na adrese:


Trenčianska 53
82109
BratislavaKontaktujte nás!


Tešíme sa na Vašu návštčevu!