Základom starostlivosti línie Work Activity je kombinácia troch zložiek - prírodného vysokokvalitného keratínu, kolagénu a komplexu vitamínov. Všetky produkty tejto rady účes spoľahlivo fixujú, udržiavajú ho v perfektnom stave za akýchkoľvek podmienok, chránia vlasové vlákna pred teplom a mechanickým poškodením a tiež vlasy dokonale hydratujú, obnovujú a vyživujú.

Zázračné účinky ílu, kolagénu, jojoby, aloe, mauve, harmančeka, mäty, panthenolu, ovsených proteínov, bambusu, rozmarínu, levandule a extraktov z ďalších kvetov a rastlín sa postarajú o dokonalú čistotu pokožky, hydratáciu, výživu a sviežosť vlasov.

Objavte silu ceramidov, goji, mlieka monoi, mangového oleja a vitamínu F ktoré sa postarajú o dokonalú farbu vašich vlasov a ich vyživenie do hĺbky.

Línia pre ideálne leto! Objavte SOS! Vďaka aktívnym zložkám, arganovému oleju a aloe získate dokonalú ochranu pred slnkom! Bez SLS a PARABENOVÝCH UV FILTROV! 

Produkty, špeciálne vyvinuté pre chemicky ošetrované a farbené vlasy. Vďaka mliečnym proteínom a aktívnym ingredienciám budú vaše vlasy žiariť v plnej sile!

Získavajte info o novinkách a akciách zo sveta krásy ako prví

Newsletter