Z-ONE Upokojujúci roztok pre citlivú pokožku 100 ml

Z-ONE / Simply zen Calming scalp fluid / Upokojujúci roztok pre citlivú pokožku.

obsahuje účinnú zmes z rastlinných výťažkov a oligoelementov, ktoré majú upokojujúce zjemňujúce a zvláčňujúce účinky a pripravujú pokožku na ďalšie ošetrenie.

Obsahuje: lecitín, ingredienciu na rastlinnej báze s antistatickými, zjemňujúcimi a posilňujúcimi účinkami; šťavu z aloe vera, ktoré má hydratačné a zjemňujúce účinky a pokožke dodáva pružnosť a celistvosť; zjemňujúci rastlinný komplex, ktorý pomáha znížiť precitlivelosť pokožky, potlačuje agresívne účinky stresových faktorov (napr. UV lúčov) a poskytuje rýchlu úľavu vďaka silnému zvláčňujúcemu pôsobeniu; ovsený extrakt, ktorý napomáha k jemnému a prirodzenému čisteniu pokožky, zásobuje ju vitamínmi, vyživuje a ochraňuje ju; vitamíny A a E majú regeneračné, ochranné a antioxidačné účinky; rastlinné výťažky zo žihľavy, rumančekových kvetov, mesiačikových kvetov, listov slezu a ľubovníka, majú mineralizačné, zjemňujúce, stimulačné, regeneračné, posilňujúce, čistiace, energizujúce a antibakteriálne účinky.

Použitie: naneste rovnomerne na suchú pokožku a jemne masírujte 2-3 minúty. Neoplachujte a pokračujte s vhodným šampónom.

SKLADOM 

8,00 €