My Website

O značke POINT BARBER


POINT BARBER

je súčasťou spoločnosti FARMAGAN 
je venovaná výhradne starostlivosti pre mužov
.


Exkluzívna paleta produktov zahŕňa všetko, čo každý muž potrebuje pri starostlivosti o bradu, fúzy a vlasy. Tieto luxusné produkty používajú pánske holičstvá ako svojich každodenných spoločníkov na vytvorenie dokonalých štýlov, no aj muži na holenie a každodennú úpravu v pohodlí domova.

Súčasťou značky sú dve produktové línie - POINT BARBER (starostlivosť o bradu a fúzy) a POINT HAIR (starostlivosť o vlasy). Exkluzivita produktov tkvie v prírodnom zložení, ktoré ukrýva extrakty z prírodných olejov (olivový, arganový, slnečnicový, harmančekový, kokosový a mandľový), glycerínu, pantenolu a vitamínu E.
Vďaka špeciálnemu zloženiu je o vlasy perfektne postarané, pretože produkty chránia ich keratínovú štruktúru a pokožka je aj napriek holeniu, či úprave hydratovaná, osviežená a chránená. Produkty sú špeciálne vyvinuté aj na denné holenie a starostlivosť pred a po holení, ktorá každému pánovi navodí pocit výnimočného ošetrenia.


Produkty POINT BARBER sú zároveň vytvorené s ohľadom na ich jednoduchú a multifunkčnú využiteľnosť.
S produktami POINT HAIR zas gentleman získa ten pravý styling a to jednoducho a kdekoľvek. Stylingové pasty sú špecializované pre rôzne typy vlasov, poskytujú fixáciu rôznej sily a obsahujú rastlinné extrakty (ženšen, zázvor, čučoriedky, červený čaj). 
Gély a sprej poskytujú okrem silnej fixácie aj dlhotrvajúci objem a lesk vlasov a zároveň vlasy regenerujú.


Cesta k jedinečnému a okúzľujúcemu štýlu nikdy nebola jednoduchšia!

Získavajte info o novinkách a akciách zo sveta krásy ako prví

Newsletter