Nadčasové štýly tvoria esenciálnu časť roku 2020. Oslavujú silnú ženu, ktorá sleduje trendy a zvyšujú jej jedinečnosť pričom podčiarkujú osobitú ženskosť. Ikonický vzhľad, hľadanie geometrie a rovnováhy jemnosti a sily, to je štýl žien, ktoré sú v plnom nasadení vo svojom profesionálnom aj spoločenskom živote. Doprajte si vďaka z.one concept™ ikonický vzhľad s novým očarujúcim nádychom.

Základnou filozofiou každého vlasového produktu z.one concept ™ je prinavrátiť vlasom prirodzenosť. Od starostlivosti a stylingu až po odfarbovanie a farbenie vlasov, je cieľom produktov hĺbkové ošetrenie a posilnenie vlasov. V čom je tajomstvo? Správna kombinácia prírodných ingrediencií a najnovších metód v oblasti starostlivosti o vlasy a technológie farby vlasov. Značka z.one concept™ ponúka širokú škálu produktov, podľa najnovších štylistických trendov.Tieto produkty sú formulované na základe výskumu najnovších dostupných technológií, ktoré dávajú kaderníkovi možnosť poskytovať nadpriemerné služby, dosahovať najlepšie výsledky a najvyššiu kvalitu.
Navyše produkty značky z.one concept™ majú:
- zloženie šetrné k životnému prostrediu
- nízky alebo žiadny obsah síranu, parabénu alebo chloridu sodného
- ekologické obaly: recyklovateľný plast alebo 100% biologicky odbúrateľný plastLÍNIA STYLINGOVÝCH PRÍPRAVKOV

Pre každú vašu požiadavku. Jednoduchá, univerzálna a inovatívna. Sofistikovaná línia vlasového stylingu, ktorá vás zavedie na cestu naprieč elitným svetom plným kontrastov, farieb a tvarov na tvorenie, definíciu a dosiahnutie dokonalosti.

EKO- CITLIVOSŤ

Prípravky vyvinuté s dôrazom na spojenie zodpovednosti a citlivosti našich užívateľov voči okolitému svetu, vyrobené z účinných zložiek najvyššej kvality, ktoré rešpektujú svoj prirodzený pôvod a zachovávajú blahodarné vlastnosti.

GUARANA

Je základnou ingredienciou produktov NO IHNIBITION, vďaka jej nezameniteľnému významu pre všetky pôvodné indiánske kmene, ktoré ju považujú za elixír dlhého života. Plod guarany má rubínovo červenú farbu a jej jedinečné osviežujúce a tonifikačné vlastnosti pôsobia na vlas vyživujúco, hydratačne a posilňujúco.simply zen predstavuje nový prístup v starostlivosti o vlasy v dokonalej harmónii so zmyslami, ktoré ovplyvňujú celkové zdravie každého človeka. Sleduje základné princípy filozofie zen, ktoré spočívajú v jednoduchosti, čistote a prirodzenosti.
Spolu s výsledkami výskumu z.one concept, simply zen vyjadruje koncept celkového zdravia, ktoré začína krásnymi vlasmi a zdravou pokožkou.
simply zen je výsledok spojenia prírodných zložiek s najnovšími technologickými objavmi tak, aby boli zaručené optimálne výsledky v súlade s prirodzenou rovnováhou mysle a tela.

Od zdravých vlasov k telesnej a duševnej rovnováhe, vďaka princípom aromaterapie.milk_shake je rad vlasových výrobkov, ktoré sa vďaka svojmu prirodzenému prístupu starostlivosti o vlasy stretli po celom svete s veľkým úspechom. Základom úspechu produktov milk_shake spočíva v schopnosti kombinovať poznatky z výskumných laboratórií z.one s túžbami spotrebiteľa.
Produkty na vlasy milk_shake sú inšpirované prírodou a vyrábajú sa na báze profesionálnych a prírodných ingrediencii ako mliečne bielkoviny a ovocné výťažky. Produktová línia obsahuje širokú škálu šampónov, kondicionérov, intenzívnych ošetrení vlasov a produktov na úpravu vlasov, ktoré sú perfektnými spoločníkmi pre každodennú starosltivosť a úpravu vlasov. Línia milk_shake bola vytvorená, aby sa prispôsobila všetkým typom vlasov, vďaka produktom vhodným pre špecifické potreby vlasov.

milk_shake je prirodzená krása bez kompromisov.Nová generácia farieb milk_shake s inovatívnym zložením pre zdravie a krásu vlasov, ktoré zanechávajú prirodzený, kreatívny, lesklý a zdravý výsledok. Vlasy sú viditeľne regenerované a hydratované do hĺbky, poddajné, česateľné, s intenzívnou a dlhotrvajúcou farbou. Čistota a sila prírody sa zrkadlí v jemnom farbení s posilňujúcimi ingredienciami, ktoré dodávajú vlasom silu, chránia ich integritu a chránia pokožku vlasov počas farbenia.
Farba milk_shake direct colour je vytvorená z kvalitných pigmentov vysokej čistoty, stability, koncentrácie a garancie.
Odteraz už len excelentné výsledky s perfektným prekrytím bielych vlasov, intenzívne a krásne odlesky, energické odtiene a dlhotrvajúci efekt.

milk_shake je farbou prírody.Od roku 1999 Ivano Panzeri, zakladateľ a prezident spoločnosti z.one concept, dosiahol v priebehu pár rokov výrazné výsledky, medzi vlasovými expertmi sa jeho značka stala známa ako „hit posledných rokov“ a vybojovala si významnú časť talianskeho a svetového profesionálneho trhu vo viac ako 40 krajinách sveta. Za tento úspech vďačí najmä pokročilým technologickým výskumom v oblasti zloženia produktov, účinnej a konštantnej trhovej a marketingovej stratégii a samozrejme tvrdej práci, odhodlaniu a schopnostiam profesionálov oddaných šíreniu vízie a húževnatosti zakladateľa značky.